TopOption

TopOption je broker pro obchodování binárních opcí. Tato brokerská společnost je regulovaná Českou národní bankou. Samozřejmostí je regulace v EU. TopOption nabízí své služby kompletně v češtině. Z této finanční regulace vyplívá i bezpečnost vkladů všech klientů.

Recenze Topoption

Následující topoption recenze se zaměří na veškeré poskytované obchodní služby tohoto brokera.
Minimální vklad: již od 100 dolarů
Minimální obchod: 5 euro
Poskytnutí demo účtu: ano, po registraci
Bonusy: 50 až 100% podle prvního vkladu, lze dojednat individuálně
Vklady a výběry peněz: platební karty, bankovní převod. Skrill/Moneybookers, Neteller, rychlý bankovní převod

Celkově tato top option recenze vyznívá pozitivně. Hlavní výhodou zmíněné brokerské firmy je finanční regulace a příjemné obchodní rozhraní. Komunikace v českém jazyce a nabídka vzdělávacích materiálů pomůže hlavně začátečníkům. Hodnocení tohoto brokera je tak na úrovni více než 90 procent.

Topoption zkušenosti

Broker TopOption poskytuje webovou obchodní platformu. Není tedy nutné cokoliv instalovat na počítač. Obchodníci mohou také využít webovou platformu Pro Option. Jedná se o profesionální nástroj. Ovládání je intuitivní. Obchodovat lze přímo z grafu daného aktiva.

Top option

Binární broker Top option nabízí k obchodování několik druhů opcí. Jedná se o UP/DOWN opce, ONE TOUCH opce a také minutové opce. Skrze tyto druhy binárních opcí lze obchodovat celé spektrum finančních aktiv. Jde o měnové páry, akcie, indexy a komodity. Populární jsou zejména komodity jako zlato, ropa a stříbro.

Top option nabízí také obchodování s virtuální měnou Bitcoin. Je možné tak využívat současné popularity bitcoinu. Denní pohyby bitcoinu dávají předpoklad pro možné zisky. Je možné tak obchodovat s touto měnou, aniž byste si ji museli směnit.

Topoption diskuze

Vstoupit do top option diskuze je možné zde. Nebo lze položit otázku v binární poradně. Diskuze se vede zejména o způsobech zasílání peněz a také o demo účtu. Čtenáře zajímá i bezpečnost vložených peněz a také rychlost připsání vstupního bonusu.

Topoption podvod

Poslední dobou se objevují pochybnosti o binárních opcích. Toto je způsobeno tím, že na trhu binárního obchodování působí i neregulované společnosti. Při výběru binárního brokera je tedy nutné klást vysoký důraz na finanční regulaci v České republice. Celkově se vyplatí použít regulovaného brokera, protože je zde i zabezpečení vkladů. Jako doporučený broker se nabízí topoption.cz a www.topoption.cz