Registrace – binární opce

Registrace k obchodování binárních opcí je možná zde. Vedle samotné registrace je možné získat bonus k prvnímu vkladu a také vzdělávací materiály na téma binární opce.

Po úspěšné registraci se pak dá obchodovat u tohoto binárního brokera. Peníze se dají zaslat na účet několika způsoby. Je možný bankovní převod, platební karty nebo internetové peněženky. Vybírat peníze zpět se dají stejnými způsoby.

K obchodování se nabízí webové platformy, které jsou jednoduché na ovládání. Nabízí se možnost sestavit si vlastní binární opcí s volitelnou dobou expirace. Na výběr je několik druhů opcí. Nejoblíbenější jsou HIGH/LOW opce, ONE TOUCH opce a minutové opce. Lze otevírat obchody již od 5 eur.


Základní binární strategie

Trendové obchodování

Trendovou strategii používá nejvíce obchodníků Tato obchodní metoda vsází na uhádnutí správného trendu daného obchodního aktiva. Obchodník předpokládá, že nastolený trend bude pokračovat a jeho obchod je tedy do směru převládajícího trendu. Trend zpravidla začíná po vyhlášení důležité ekonomické zprávy, poté kdy dojde ke konsolidaci ceny.

Obchodování proti trendu

Obchodovat proti trendu je nejčastěji doménou zkušených binárních obchodníků. Jde o odhadnutí obratu ve směru trendu. Tato obchodní metody však vyžaduje patřičnou praxi a zejména dlouhé sledování finančních grafů. Velmi často tuto strategii používají forexový obchodníci.

Obchodování v cenovém kanálu

Zde se spekuluje na pohyb ceny v určitém pásmu. Tato strategie je vhodná pro čas, kdy nedochází k velkým pohybům na trzích. Je třeba nejdříve určit cenový kanál a jeho maximální hodnoty. Když cena dojde na tuto hodnotu, znamená to sázku na pokles.