Obchodování s binárními opcemi

Online obchodování s binárními opcemi nabízí dnes poměrně velké množství brokerů. Binární opce ve své podstatě představují zajímavý nástroj, díky kterému lze obchodovat různá aktiva na všech světových burzách. Binární opce se od komodit nebo akcií liší několika způsoby. Největší rozdíl znamená stanovení výše zisku a rizika již při otevření obchodu.

Obchodník s binárními opcemi si sám určí jak velké riziko je ochoten podstoupit. Nemůže se tedy stát, jak na klasické burze, že je náš obchodní příkaz přeskočen a my ztratíme více než jsme si plánovali. Existuje několik druhů binárních opcí. Velmi často jde o HIGH/LOW opce. Jde tedy o odhadnutí směru, kde bude dané aktivum po expiraci opce.

V případě úspěchu se vyplácí profit od 70 až 90 procent riskovaného kapitálu. Stačí, aby byla binární opce alespoň mírně v našem pásmu a získáváme předem stanovený profit. Pro úspěšné obchodování s binárními opcemi je třeba mít dobře nastavený money management a také obchodní plán. Bez těchto základních věcí se nedá dlouhodobě profitovat a vydělávat.

U jakých brokerů lze obchodovat s binárními opcemi

Volba binárního brokera je velice důležitá. Při tomto výběru musíme dbát na určité věci. Musí být snadné vkládat a vybírat peníze. Tyto operace by mělo být možné provádět online. Když budeme mít více brokerů, je nezbytně nutné rychle přesouvat naše peníze mezi účty.

Námi vybraný broker by měl podléhat finanční regulaci u některé z centrálních bank. Samozřejmě, že v každé zemi kde působí se vše musí dít podle místních zákonů. Kvalitní binární broker má jasné a zřetelné obchodní podmínky. Z těchto podmínek vyplívá několik podstatných informací. Musí zde být uvedeny celkové náklady na provádění obchodů, výše rizika a adresa brokerské společnosti.