Obchodování s akciemi online

obchodování s akciemi onlineAkcie se dnes dají obchodovat velmi snadno. Provádět můžete obchodování s akciemi online prostřednictvím profesionální obchodní platformy. Téměř každý broker nabízí dobrý obchodní software. Většinou pak můžete obchodovat s různými nástroji z jedné platformy. Zde je vidět výhodu, která spočívá v šetření poplatků za jednotlivé obchody.

Díky sloučení všech investičních aktiv tak dosáhnete maximálního komfortu. Vyplatí se tedy pořádně vybírat akciového brokera, u kterého lze obchodovat akcie online. Nakupovat akcie je možné z celého světa. Stranou nezůstává ani česká burza. Můžete tak koupit akcie, které se obchodují na české burze. Týká se to hlavně společností ČEZ, Erste group nebo Unipetrol.

Výběr online brokera pro akcie

Skutečně dobrý broker umí poskytnout multifunkční obchodní software. Otevře se vám tak burzovní obchodování po celém světě. Je možné uzavírat obchody US burze, německé nebo britské burze. Zde můžete obchodovat online s velkým množstvím akciových titulů. Sem patří akcie Facebook, Google, Yahoo, Coca Cola a mnoho dalších.

Jak je to s poplatky za obchodování online

Poplatky se platí brokerovi vždy po uzavření obchodu. Velikost se liší podle jednotlivých zprostředkovatelů. Záleží také na finančním objemu, do kterého investujete. Zpravidla s vyšším objeme se poplatky snižují.

Za obchodní platformu se neplatí nic. Tato služba je poskytována zdarma. Také se obvykle neplatí poskytování ekonomického zpravodajství. Každý renomovaný akciový broker nabízí denní analýzy zdarma. Zde se vždy zaměří na konkrétní akcii. Ke každému titulu je pak vyhotovena fundamentální a technická analýza.