Obchodování na burze – demo

Klasické obchodování na burze si lze vyzkoušet na demo účtu. Tento typ účtu nabízí dnes téměř každý broker. Jedná se o vhodnou pomůcku pro každého investora. Samotné obchodování na demo účtu je dobré ze dvou důvodů. Prvním z nich je vyzkoušení si daného obchodního softwaru. Druhým důvodem je trénování správné strategie, kterou budeme používat při obchodování na burze.

Jde tak o několik důležitých momentů, které cvičný demo účet umožní. Ne v každém podnikání je možnost vyzkoušet si vše bez riskování reálných peněz. Burza nám tento komfort nabízí a proto je dobré tuto šanci využít. Všeobecně se používá tento typ účtu na testování strategie. Musí se také dávat pozor na správné plnění zadaných obchodních příkazů. Často se stává, že toto lnění je zpožděné.

Kde zkusit demo obchodování

Nejvíce obchodníků vyzkouší tuto možnost u brokera, který nabízí veškeré obchodní software zdarma. Snižujeme to vstupní náklady na minimum. Začít lze pak obchodovat s opravdu minimální částkou. Jde tedy o testování různých finančních nástrojů. Velice často se na demu obchodují měnové páry, komodity nebo akcie. Solidní brokeři umožňují obchodovat z jedné platformy nejvíce oblíbená investiční aktiva.

Na jaké burze obchodovat

Nabízí se obchodování na všech hlavních světových burzách. Je umožněno investovat do cenných papírů po celém světě. Každý kdo chce investovat do akcií společností jako jsou Facebook, Google nebo ČEZ má jedinečnou šanci. Při otevírání účtu je potřebné sledovat poplatky, které se platí za každý uskutečněný obchod. Někteří brokeři poskytují množstevní slevy za zobchodovaný objem cenných papírů. Při našem rozhodnutí, kde otevřít demo účet, budou hrát roli i další poskytované služby. Mezi tyto služby patří poskytování zpravodajského servisu a jiných doplňkových služeb.