Kde obchodovat binární opce

K obchodování binárních opcí se doporučuje ověřený a regulovaný broker. Tato regulace by měla být u finančních orgánů EU a České republiky. V tuzemském prostředí je důležitá registrace u České národní banky. Samozřejmě se musí brát ohled i na bezpečnost vkladů klientů. Jejich obchodní účty jsou odděleny od účtů brokerské společnosti.

Tento broker poskytuje plnou podporu v českém jazyce a dále je možné využít vzdělávací materiály. Tyto vzdělávací materiály představují knihy, video kurzy a plnou informační podporu během obchodování. Toto je tedy reálná varianta, kde se dají obchodovat binární opce.


Obchodní platforma pro binární opce

K obchodování binárních opcí se používá webová obchodní platforma. Samozřejmostí je i obchodování přes mobilní telefon. Znakem tohoto softwaru je intuitivní ovládání. Na jeden klik se dá koupit nebo prodat binární opce. Dá se zde také nastavit velikost obchodní pozice a další parametry.


Řízení rizika při obchodování

Při obchodování s binárními opcemi je třeba dodržovat patřičný money management. Jedná se o velikost maximální ztráty a zisku na jeden obchod. Profesionální obchodníci doporučují neriskovat ne jeden obchod více než 5 procent ze svého kapitálu.

Money management nám dále musí ochránit náš základní kapitál. Nesmí se stát, že po ztrátové sérii přijdeme o všechno a nebudeme moct obchodovat. Zároveň si každý obchodník musí vypočítat jak vysokou musí mít úspěšnost svých ziskových obchodů. Při zhodnocení 80% se jedná o úspěšnost 56 procent. Toto číslo představuje stav, kdy začnete vydělávat. Z každých 100 obchodů jich minimálně musí být 56 ziskových. Konkrétní číslo je vždy závislé na procentním zhodnocení binární opce.