Binární opce – výnosnost

Výnosnost se u binárních opcí řídí podle druhu použité binární opce. Procentní zisk známe již při otevření obchodu a lze si tedy předem nastavit řízení rizika. Obecně se výnosnost pohybuje od 70 procent až do několika stovek procent. Záleží tedy na tom, jakou binární opci použijeme.

Nejznámější jsou binární opce, pomocí kterých se predikuje cena v daný časový okamžik. Pokud tedy spekulujeme na pokles měnového páru EUR/USD pod úroveň 1.3000, získáme profit vždy, když cena skončí pod touto hranicí. V opačném případě se dá spekulovat na růst. K celkové profitabilitě je nutné mít úspěšnost obchodů nad 50 procenty.

Binární opce – výnosnost jednotlivých druhů opcí:

High/Low opce – zde se pohybuje výnosnost od 70 do 90 procent našeho vloženého kapitálu.

Minutové opce – u minutových binárních opcí je možné získat zhodnocení od 60 do 90 procent

One touch binární opce – tento druh opcí nabízí nejvyšší možnou výnosnost. Můžeme se zde setkat i s návratností ve výši 600%. Tyto opce však vyžadují již trochu komplexnější znalosti a dobré řízení otevřených obchodních pozic.

Obecně jsou binární opce považovány za velmi rychlý obchodní nástroj. Jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchodníky. Někteří forexový obchodníci používají binární opce jako doplněk ke svému měnovému obchodování. Nicméně většina obchodníků používá binárky jako hlavní investiční a obchodní strategii. Díky velkému druhů těchto opcí se dají vybírat pouze ty nejlepší a ty které mají vyšší pravděpodobnost nějakého pohybu.