Binární opce – Topoption

00:21

TopOption je binární broker, který spadá pod společnost Markets. Tento broker je pod regulací evropských finančních autorit. Jedná se tak o prověřeného brokera. Prostřednictvím platformy Top option se dají jednoduše obchodovat binární opce. Na webových stránkách této společnosti jsou dostupné vzdělávací materiály. Zdarma si tak můžete stáhnout ebook, kde najdete vše ohledně obchodování tohoto finančního nástroje.

Prostřednictvím TopOption lze obchodovat různé druhy binárních opcí. Dají se tak z jedné obchodní platformy obchodovat měny, komodity, indexy nebo akcie. K dispozici je také Option Builder. Tento nástroj slouží k tvorbě vlastních opcí. Lze si nejdříve nastavit aktivum a potom čas expirace konkrétní binární opce. Obchodování se provádí rovnou z webového prohlížeče. Není nutné tak nic instalovat. Zajímavostí jsou i minutové opce. Ty jsou převážně určené pro rychlé skalpování trhu.

Druhy binárních opcí u TopOption:

HIGH/LOW

Prostřednictvím tohoto druhu binárek se odhaduje stav kurzu daného aktiva v čas expirace. Pokud tedy obchodujeme měnový pár EUR/USD s expirací za 2 hodiny, musíme určit kde bude cena ve stanovený čas. Pokud se cena nachází na úrovni 1.3000 a náš odhad je, že cena půjde nahoru, vyděláme vždy když kurz eurodolaru skončí za 2 hodiny nad hranicí 1.3000.

HIGH/LOW – minutové binární opce

Tento druh opcí je pouze na jednu minutu. Během 60 sekund se rozhoduje o našem profitu nebo ztrátě.

One touch binární opce

One touch opce jsou speciální druh binárek. U této opce stačí když se cena dotkne pouze zvolené hranice. Jako příklad můžeme uvést eurodolar. Nynější cena je 1.3000. My si nastavíme touch opci na úroveň 1.3100 v periodě 2 dní. Profit nám bude vyplacen, když se cena během dvou dní dotkne cenové hranice 1.3100. Zde se pohybuje zhodnocení i ve stovkách procent.