Binární opce – školení

16:46

Školení, které se týká binárních opcí můžete získat na níže uvedeném odkazu. Jedná se o kompletní vzdělávací materiály pro začátečníky a zároveň je zde nabízen bonus pro otevření reálného účtu.

Binární opce by každý měl po výše uvedeném školení ovládat. Jedná se zde o základní princip, na kterém tento obchodní nástroj funguje. Binární opce jsou odlišné od klasických opcí několika způsoby. V případě binárek je platný při expiraci pouze jeden výsledek. Buď obchodník odhadl pohyb podkladového aktiva správně a nebo neodhadl. V prvním případě je mu vyplacen profit, který znal již při začátku obchodu. Možná ztráta také již byla známa.

Co se obchoduje prostřednictvím binárních opcí?

Skrze tento moderní obchodní nástroj můžeme obchodovat téměř všechny trhy. Jednoduše se dají takto uzavírat obchody na akciových trzích, měnových trzích, komoditních trzích a mnoha dalších. Stačí si tedy vybrat to pravé aktivum.

Dále je možné u každé binární opce stanovit výši ztráty a výdělku. Samozřejmostí je i určení doby expirace. Kvalitní brokeři poskytují online binární software, kde si můžeme přímo na míru sestavit vlastní opci. Nejsme tedy omezeni pouze nabídkou konkrétního brokera.

Více druhů binárních opcí

HIGH/LOW opce – tento druh opcí je nejčastěji využíván mezi obchodníky. Obchodník musí určit zda se cena bude nacházet POD nebo NAD určitou cenovou úrovní. Bez znalostí se s těmito binárními opcemi dá obchodovat s 50% úspěšností. Když se však otevírají obchody pouze v určitých časech, což nabízí vyšší pravděpodobnost úspěchu a naše profitabilita se může ještě zvýšit.

One touch – tyto binární opce přináší nejvyšší zhodnocení. Jedná se až o stovky procent. Obchodníkovi stačí určit cenovou hladinu a one touch opce je profitabilní, pokud se cena dotkne této cenové úrovně během platnosti této binárky.