Binární opce – signály

00:20

Existuje mnoho názorů na to, jak binární opce obchodovat. Otevírat obchody podle signálů představuje jednu možnou variantu. Tato možnost má však svá úskalí. Obchodník, který používá jen signály se stane závislý na poskytovateli. V případě, že poskytovatel signálů skončí, je celá naše binární strategie ohrožena. Signály by tedy měly být pouze doplňkem v našem obchodním systému. Navíc je zde ještě jedna potíž. Je velice obtížné nalézt správného a úspěšného dodavatele binárních signálů.

Začátečníci s binárními opcemi obvykle používají signály z jednoho důvodu. Nemají ještě tolik zkušeností s tímto obchodním nástrojem. Zkušený mentor, který dodává signály tak může poskytnout nováčkovi v obchodování určitou jistotu. Nákup obchodních doporučení by však neměl příliš dlouho. Na těchto signálech bychom se měli učit a postupně přejít na vlastní obchodní systém. Takový systém je ovšem dlouhá cesta, která se ne každému chce absolvovat.

Jsou binární opce pro začátečníky?

Binární opce jsou jednoduchý obchodní nástroj, který mohou používat i začátečníci. Před začátkem obchodování se však musí provést několik důležitých úkonů. Nejdůležitější věcí je seznámení se s obchodním software. Vyhneme se tak chybám v živém obchodování.

Dále musí každý zájemce o obchodování pochopit fungování binárních opcí. Tyto opce fungují na principu ano nebo ne. Vždy určujeme cílovou cenu za určitý časový interval. Zisk a ztráta jsou známé již při otevření obchodu. Na rozdíl od obchodování na forexu zde víme maximální možnou ztrátu. Také je třeba připomenout, že na toto investování je třeba dostatečný kapitál.