Binární opce – recenze

V dnešním článku přinášíme recenzi obchodování binárních opcí. Tato recenze bude zaměřena na obchodní platformu, vkládání a výběr peněz, druhy binárních opcí a výši zhodnocení. Obecně jsou binární opce novým finančním nástrojem, který umožňuje spekulovat na různých finančních trzích. Od ostatních investičních nástrojů přinášejí tyto opce některé odlišnosti. Hlavní odlišností je stanovená výše zisku nebo ztráty hned při otevření obchodu.

Obchodní platforma pro binární opce

Obchodní platforma od společnosti Top Option nabízí webovou platformu v českém jazyce. Obchodovat se zde dají komodity, měny, indexy, akcie nebo měnové páry. Ovládání je jednoduché a intuitivní

binární opce recenze 1
Vklad peněz na obchodní účet

Vklady lze provádět v eurech nebo dolarech. Nabízí se několik různých možností jak vložit peníze na obchodní účet.

  • Kreditní a debetní karta
  • Bankovní převod
  • Skrill, moneybookers – internetová peněženka
  • Netteller – internetová peněženka
  • eKonto
  • WebMoney
  • Fast Bank Transfer – rychlý bankovní převod

Výběr peněz

Výběr finančních prostředků provedete tak, že se přihlásíte na svůj účet a požádáte o zaslání peněz. Peníze si můžete vybrat stejnými způsoby jako se provádí vklad.

Druhy binárních opcí

U brokera Top Option lze obchodovat pomocí těchto binárních opcí:

HIGH/LOW Binární opce – určuje se kde bude cena po expiraci opce

One Touch – Zvolíte si určitou hranici, které se má dané finanční aktivum dotknout. Stačí tedy pouhý dotyk této hranice a okamžitě se připisuje zisk na váš účet. U této opce si také můžete stanovit dobu expirace.

60 sekundové opce – zde se jedná o velmi rychlé obchodování v minutovém intervalu. Využívá se hlavně při velkých pohybech na trzích.

Zhodnocení při obchodování binárních opcí

Zhodnocení se pohybuje od 70 % až po několik set procent. Takto vysoké zhodnocení je možné dosáhnout u One Touch binárních opcí. Nicméně před samotným začátkem obchodování je dobré si nejdříve vše natrénovat a začínat s menším kapitálem.