Binární opce online

16:41

Binární opce se dají obchodovat online u několika binárních brokerů. Vždy je nutný pečlivý výběr kvalitního brokera. Zde se každý obchodník musí zaměřit především na jednoduchost obchodní platformy a široký výběr binárních opcí. Velký výběr podkladových aktiv je velmi důležitý, neboť ne každé aktivum vždy vykazuje nějaké pohyby a tak musíme mít z čeho vybírat. Základním úspěchem u binárních opcí online je obchodovat jen příležitosti, když očekáváme téměř jistý pohyb.

Ne každý začínající binární obchodník toto bere na vědomí. V tomto důsledku pak vzniká ztráta v celkovém výsledku našeho obchodování. Vždy si musíme sestavit seznam investičních aktiv, které budeme následující měsíc pohybovat.

Tento seznam by měl obsahovat:

  • měny
  • komodity
  • akcie
  • akciové indexy

Konkrétní podkladové aktivum dosahuje v určitém okamžiku výrazných pohybů, díky kterým můžeme na binárních opcích vydělávat. Před začátkem investování do binárních opcí si tedy musíme sestavit přehled nejdůležitějších ekonomických událostí, které se odehrají. Během dne, kdy je nějaká zpráva očekávána, dochází k žádoucím pohybům a my tak můžeme realizovat binární obchody.

Jakého brokera vybrat?

Nedoporučuje se obchodovat binárky u brokerů, kteří nespadají do EU. Po založení reálného účtu je vhodné obchodovat několik týdnů pouze s minimálními objemy. V případě, že uděláme chybu, nebude nás to stát mnoho. Lze si na několika desítkách obchodech svoji strategii s minimálním vkladem a pak po zvládnutí této metody přejít na běžnou velikost obchodního kapitálu.