Binární opce – kniha

Stačí se zaregistrovat a získáte tak zmiňovanou knihu. Díky registraci je také možné využít cvičný účet k obchodování binárních opcí. V knížce o binárních opcích se dozvíte základní informace o tomto finančním nástroji. Tyto zmíněné informace by měl znát každý začínající obchodník, který se rozhodne obchodovat s těmito opcemi.

Stručný obsah knihy

Celá kniha je rozdělena do 10 kapitol

Časová pásma kdy obchodovat binární opce

Zde jsou zmíněny otevírací doby jednotlivých burz. Důležité je tak obchodovat ve chvíli, kdy jsou jednotlivé trhy nejvíce likvidní. Zde se doporučuje sledovat ekonomický kalendář.

Statistika obchodů

V této kapitole se připomíná důležitost vyhodnocování ztrátových a ziskových obchodů, které obchodník provedl. Z minulých obchodů lze zjistit možné chyby a upravit tak svoji strategii pro obchodování.

Potřebné znalosti o obchodovaných aktivech

K obchodování se nabízí více než 170 aktiv. Sem můžeme zahrnou měnové páry, akcie, indexy nebo komodity. O každém vybraném aktivu by měl binární obchodník znát základní věci. V tomto případě jde o ekonomické zprávy, které se bezprostředně dotýkají tohoto finančního nástroje.

Obchodní styl

K úspěšnému obchodování je třeba zvolit správnou strategii, která vyhovuje každému jednotlivci.

Otevírání obchodů

U každého otevřeného binárního obchodu je třeba hlídat termín expirace opce. Lze využít i prodloužení data expirace, pokud se obchod nevyvíjí podle představy obchodníka.

Money management – řízení peněz

Zde je doporučováno neriskovat na jeden obchod více než 5% ze svého obchodního kapitálu.

Řízení rizik obchodování

Celkově zvolená obchodní strategie v sobě musí zahrnovat řízení možných rizik, které z obchodování plynou. Díky správnému plánování obchodů se dá dlouhodobě profitovat.

Volba časového horizontu

Obchodování binárních opcí nabízí různé časové rámce, ve kterých lze obchodovat. Vyzkoušení různých časů expirace lze optimalizovat výsledky obchodů.

Psychologie obchodování

Každé obchodování na finančních trzích sebou přináší vliv na psychiku obchodníka. Je důležité v těchto chvílích zachovat klid a neporušovat svá obchodní pravidla.

Neustálé vzdělávání

Obchodování na finančních trzích vyžaduje neustálé vzdělávání. Je třeba hledat všechny relevantní a přínosné informace.