Binární opce – demo účet

Jak získat demo účet na obchodování binárních opcí. K jeho získání je potřeba registrace na stránkách binárního brokera. Jedná se o brokera TopOption. Pro zprovoznění demo účtu je nutné zaslat na obchodní účet minimální vklad ve výši 100 dolarů. S touto částkou se pak nemusí obchodovat.


Jak získat demo účet:

  1.  Vyplnění všech údajů při registraci
  2. Ověření mailu
  3. Zaslání žádosti emailem nebo telefonicky o zprovoznění cvičného účtu
  4. Po založení účtu je možné požádat ještě o bonus, který se poskytuje podle výše prvního vkladu. Např. vložíte 500 dolarů = 500 dolarů bonus.
  5. Bonus není možné ihned vybrat, ale musí se otevřít určité minimální množství obchodů.

TopOption demoje pak možné využívat na zkušební obchody. Nicméně je třeba podotknout, že situace na demo účtu se nikdy úplně nebude podobat realitě. Situace na reálném účtu je pak odlišná. Působí zde několik faktorů jako je psychologie obchodování a řízení velikosti otevřených pozic. Binární opce demo účet tak slouží spíše k osahání obchodní platformy a vyzkoušení jak se obchoduje. Každý začátečník by měl na živém účtu obchodovat pouze minimální obchodní pozice, než si zvykne na realitu obchodování.


Jaké binární opce se dají obchodovat na demo účtu?

UP/DOWN OPCE
U těchto binárních opcí se pohybuje zhodnocení na jeden obchod kolem 80 procent. Pro získání profitu je třeba odhadnout, na jaké cenové úrovni se bude pohybovat dané aktivum v době expirace opce. Pokud je tedy cena při otevření obchodu 100 a obchodníkova předpověď je UP – znamená to, že jakýkoliv kurz nad 100 zajišťuje zisk a naopak.

MINUTOVÉ OPCE
Tyto opce fungují na stejném principu jako UP/DOWN. Zde je však kladen důraz na rychlost, neboť jeden obchod trvá pouze 60 vteřin.

ONE TOUCH OPCE

U těchto opcí stačí pouze dotyk zvolené ceny daného finančního aktiva. Tento dotyk se musí odehrát kdykoliv během platnosti binární opce. TOUCH opce jsou určeny především pro zkušené obchodníky.