Binární opce – diskuze

18:11

Binární opce představují velmi zajímavý investiční nástroj. Prostřednictvím těchto opcí se dá obchodovat celé spektrum finančních aktiv. Ve své podstatě jsou binární opce jednoduché na pochopení. V podstatě můžou nastat ve výsledku pouze dvě situace. Celkovým výsledkem pro obchodníka je zisk a nebo ztráta. Výše ztráty nebo zisku může být předmětem diskuze. V reálu při obchodování se stanovuje zisk a případná ztráta ihned po otevření obchodu.

Diskuze čtenářů na téma binární opce

Biggy1: U jakého binárního brokera je nejlepší otevřít obchodní účet?

Josef N: Já obchoduji u. Mají dobrou platformu. Minimální vklad je 100 eur a dá se tady obchodovat prakticky všechno. Já se zaměřuji na forex.

Katys: S kolika penězi začít?

Art001: Já jsem začínal s 200 eury. To bylo jen tak na osahání. Ze začátku je dobrý otevírat obchody pouze s minimálním množstvím. V případě chyb tak člověk moc neztratí.

Carl: Jaký druhy binárek nejvíc obchodujete?

se dá obchodovat i s one touch. Tam jsem viděl dokonce zhodnocení až 600 procent. To je spíš pro ty zkušenější.
JaroslavM.: Já obchoduji taky H/L binární opce, ale ty minutový. Tam to alespoň rychle odsejpá a dá se to využít i na obchodování news i když pro začátečníka jsou asi lepší ty hodinový.

Klara X: Kolik se dá vydělat?

smartyq: Než si zvykneš na svoji strategii tak nějakej tejden trvá než začneš vydělávat. Hlavně nechtěj hned vydělávat stovky procent ze začátku. Nejdřív trénuj obchodní systém a postupně ti budou vycházet úspěšný obchody. Já nyní vydělávám v průměru 600 euro za měsíc, ale někdy to je fuška.
ferdos: Já jsme začal testovat strategii před měsícem a nyní se chystám na živý obchody. Testování mi vycházelo celkem slušně. Teď musím hlavně dodržovat money management, prostě nesmím překročit pevně stanovenou částku, kterou můžu ztratit na jeden obchod.