Binární opce – demo verze

Pokud chcete obchodovat binární opce, nabízí se vám kvalitní demo verze. Na této cvičné verzi si můžete vyzkoušet všechny dostupné strategie. Existuje více druhů binárních opcí. Právě demo účet má sloužit k jejich otestování.

Postup otevření demo účtu na binární opce:

V této základní demo verzi pro binární opce jsou dostupná všechna aktiva, se kterými lze obchodovat. Jedná se tedy o akcie, měny, komodity a indexy. Tyto aktiva pokrývají nejoblíbenější a nejobchodovanější nástroje světového finančního trhu.

Hlavní výhodou obchodování s binárními opcemi je fakt, že znáte možný výdělek nebo ztrátu předem. Nemůže se tedy stát, že v případě neúspěšného obchodu ztratíte více, než jste si určili. Navíc v této demo verzi můžete využívat option bilder a sestavit si tak binární opci podle svých přání. Nastavuje se druh aktiva, výše zisku a datum expirace.

Je nutné pamatovat na řízení rizika při obchodování. Doporučuje se na jeden obchod riskovat maximálně 5% ze svého obchodního kapitálu. Právě takové řízení rizika je důležité pro dlouhodobé zhodnocování našeho obchodního účtu. Cvičná verze obchodního účtu také pomůže s vhodným nastavením rizika.

Jakou strategii zvolit?

Nejčastěji se používá obchodní strategie závislá na aktuálních ekonomických událostech. Je třeba používat ekonomický kalendář, kde jsou uvedeny přesné časy, kdy se má daná zpráva zveřejnit. Právě fundamentální zprávy je to co hýbe trhem. Na základě těchto informací pak můžeme odhadovat budoucí vývoj daného aktiva.

Obecně tedy záleží na třech věcech:

  • Strategie pro binární opce
  • Správné řízení rizika
  • Dostatečně velký kapitál

K velikosti kapitálu se sluší dodat, že pro běžné obchodování je základní vklad třeba volit tak, abychom nebyli tlačeni k vysoce rizikovým obchodům. Pokud tedy budeme riskovat 5 procent na jeden obchod, minimální počáteční vklad na náš účet by měl být kolem 1000 dolarů. Mnozí začátečníci začínají s příliš nízkým kapitálem a pak musí riskovat velké procento na jeden obchod.