Akcie online

20:44

Akcie lze obchodovat online z přehledné platformy. Zde lze obchodovat i další investiční nástroje. Nicméně dnešní článek je o akciích, které se dají obchodovat přes internet.

Dostupnost online grafů

Každý kvalitní akciový broker poskytuje kvalitní grafy online. Dnes je tato služba normálně poskytována zdarma. V dřívějších dobách tomu však nebylo. Za všechny poskytnuté informace se muselo platit. Dnes mají brokeři ve svých online platformách v nabídce i agenturní zpravodajství.

Dále se také poskytují online obchodní signály. Tyto signály zpracovává odborník na finanční trhy. V přesný čas se k nám dostane pokyn k nákupu nebo k prodeji. Poskytovateli těchto signálů platíme pouze v případě úspěšně uzavřeného obchodu.

Jaké akcie obchodovat

Jak již bylo řečeno, investovat se dá do akcií po celém světě. Ze světových titulů můžeme uvést firmy jako Google, Exxon nebo General Motors. Tyto akcie jsou osvědčené časem a v dlouhodobém horizontu by měly vynášet alespoň minimální procenta. Jde tak o dlouhodobou investici. Ještě před vložením finančních prostředků na obchodní účet se musí stanovit investiční strategie. Tato strategie se pak musí dodržovat a také se musí kontrolovat investovaná částka.